Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Καλώς σας (ξανά)βρήκα.

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Zimitlis




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Registration date : 15/01/2008

Καλώς σας (ξανά)βρήκα. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καλώς σας (ξανά)βρήκα.   Καλώς σας (ξανά)βρήκα. Icon_minitimeΤρι Ιαν 15, 2008 5:11 pm

Χαιρετίζω τους παλιούς και νέους φίλους ακόμα μία φορά (ίσως λίγο πιο επίσιμα Very Happy ).

Αρχικά θέλω να ευχαριστήσω όλους αυτούς που δεν με ξέχασαν -όχι ότι τους έδωσα την ευκαιρία- και που με βοήθησαν να φτάσω το 70ό μου επίπεδο σε τοσο συντομο χρονικο διάστημα. Ειλικρινά δεν θα μπορούσα να τα καταφέρω τοσο γρήγορα χωρίς τσάντες, boosts και χίλια δυο ακόμη. Σας λέω λοιπόν ότι τώρα αρχίζουμε.Θα σας τρελάνω στο farm (heroic,cloth ξέρετε εσεις).

Ευχαριστώ επίσης όλους εσάς που με δεχτήκατε με τόση θέρμη και ενθουσιασμό στην κοινότητά σας και με κάνατε να νοιώσω πραγματικά σαν στο σπίτι μου.Ισως λίγο πιο καθαρά (εάν είχατε να προσέχετε έναν 10χρονο και τους φίλους του θα ξέρατε τι τραβάω..).

Θερμά συγχαρητήρια σε όλους αυτούς που βοήθησαν στο να έχετε τα Karazhan και Zul'aman σε κατάσταση farming.Ευελπιστώ να farmάρω καi εγώ μαζί σας αυτά τα instances και γιατί όχι και λίγους allies Razz

Χαιρετισμούς,
Δημήτρης.


Υ.Γ.:Ένα μεγάλο και ιδιαίτερο ευχαριστώ στους Γιώργο, Πέτρο, Μιχάλη, Θοδωρή (και ας μην είναι μαζί μας) για την πολύτιμη βοήθειά τους. Παίδες σας είμαι υπόχρεος.Συγνώμη αν ξέχασα κάποιον.Τον ευχαριστώ και αυτόν και το ξέρει Very Happy


Μην ξεχνάτε.Η μαμά μου ειναι η Area Of Efect Farmin'

Και επειδή στην Ελλάδα γιορτάζουμε 40 μέρες πρίν και 40 μέρες μετά, καλή χρονιά και χρόνια πολλά σε όλους rendeer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Καλώς σας (ξανά)βρήκα.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ-
Μετάβαση σε: