Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 θελω παρα πολυ να μπω στο guild σας!!!

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Apateon
Επισκέπτης




θελω παρα πολυ να μπω στο guild σας!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: θελω παρα πολυ να μπω στο guild σας!!!   θελω παρα πολυ να μπω στο guild σας!!! Icon_minitimeΤετ Φεβ 06, 2008 3:22 pm

Συμφωνείς με τους Όρους του GUILD. ? .ναι

ΟΝΟΜΑ CHAR:apateon(Metalpanos)
CLASS:rogue
ΩΡΕΣ GAMING:(/played)62 days 5 hours
MAIN/ALT:Main
TI REPUTATION EXEIS ME TA PARAKATO FACTION :

Cenarion Expedition:revered
Lower City:revered
Sha’tar:honored
Thrallmar:honored
Scryers / Aldor:revered

ATTUNED ΣΤΟ Karazhan:nai

ΗΛΙΚΙΑ:19

ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ GUILD ΜΑΣ;:nai neurosis,jessy,metaliaris,estrallion και αλλους

ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΟ GUILD;:Γιατι θελω να κανω raids και να ειμαι και με τους φιλους μου

SE PIA GUILD EISOUNA PRIN APOFASISEIS NA KANEIS APLY SE EMAS K GIATI EFIGES....?εχω παρα πολυ καιρο να μπω σε guild αλλα πιστευω οτι εχω το gear για να κανω raid μαζι σας!!!8ελω παρα πολυ να μπω στο guild σας γιατι ξερω τι ατομα ειστε!!! Rolling Eyes Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rainwalker

rainwalker


Αριθμός μηνυμάτων : 24
Ηλικία : 39
Location : Eksw apo to Karazhan!!!
Registration date : 10/12/2007

θελω παρα πολυ να μπω στο guild σας!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θελω παρα πολυ να μπω στο guild σας!!!   θελω παρα πολυ να μπω στο guild σας!!! Icon_minitimeΤετ Φεβ 06, 2008 10:32 pm

Giefffffffff Metalpanos stin Guildddddddddd... Ta spaei ola!!!!! Dustixos omos einai Doulia twn Officers.... GIefffff Leme ean thete na dite aspri mera reeeeeeeee
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
θελω παρα πολυ να μπω στο guild σας!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» entaxi guild
» 8a i8ela na mpo sto guild!!!
» thelo na mpo sti guild :P
» invite sto guild sas

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΕΓΓΡΑΦΗΣ :: ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΕΓΓΡΑΦΗΣ-
Μετάβαση σε: